- Ajazz
- Ново
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White](https://xtreme.bg/i/115/115430_m/aj-ak980-v2-ms-pw-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
Цена
€74 90 / 146 49 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ajazz
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK980-V2-MS-PW
РАЗМЕР: 80%
СВЪРЗВАНЕ: Bluetooth 5.1БезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаWirelessBluetoothAnti-GhostingМеханичнаМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Ajazz Merrard Switch
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 60 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 1.6±0.5mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.5mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 56±10gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: ABS
БРОЙ КЛАВИШИ: 97
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 160 cm
РАЗМЕРИ: 41.6 x 14.8 x 1.9 cm
ЦВЯТ: БялЛилавСин
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 10000 mAh lithium battery1.14 inch TFT color screenCompatible with Windows/MacOS/AndroidHot swappable switch seatSide function keysMatrix: Full key no punch
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412986512
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK980-V2-MS-PW
РАЗМЕР: 80%
СВЪРЗВАНЕ: Bluetooth 5.1БезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаWirelessBluetoothAnti-GhostingМеханичнаМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Ajazz Merrard Switch
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 60 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 1.6±0.5mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.5mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 56±10gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: ABS
БРОЙ КЛАВИШИ: 97
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 160 cm
РАЗМЕРИ: 41.6 x 14.8 x 1.9 cm
ЦВЯТ: БялЛилавСин
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 10000 mAh lithium battery1.14 inch TFT color screenCompatible with Windows/MacOS/AndroidHot swappable switch seatSide function keysMatrix: Full key no punch
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412986512
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ajazz
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK980-V2-MS-PW
РАЗМЕР: 80%
СВЪРЗВАНЕ: Bluetooth 5.1БезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаWirelessBluetoothAnti-GhostingМеханичнаМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Ajazz Merrard Switch
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 60 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 1.6±0.5mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.5mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 56±10gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: ABS
БРОЙ КЛАВИШИ: 97
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 160 cm
РАЗМЕРИ: 41.6 x 14.8 x 1.9 cm
ЦВЯТ: БялЛилавСин
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 10000 mAh lithium battery1.14 inch TFT color screenCompatible with Windows/MacOS/AndroidHot swappable switch seatSide function keysMatrix: Full key no punch
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412986512
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK980-V2-MS-PW
РАЗМЕР: 80%
СВЪРЗВАНЕ: Bluetooth 5.1БезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаWirelessBluetoothAnti-GhostingМеханичнаМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Ajazz Merrard Switch
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ЖИВОТ: 60 Million keystrokes
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 1.6±0.5mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.5mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 56±10gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: ABS
БРОЙ КЛАВИШИ: 97
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 160 cm
РАЗМЕРИ: 41.6 x 14.8 x 1.9 cm
ЦВЯТ: БялЛилавСин
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 10000 mAh lithium battery1.14 inch TFT color screenCompatible with Windows/MacOS/AndroidHot swappable switch seatSide function keysMatrix: Full key no punch
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412986512
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| РАЗМЕР | 80% |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.1 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| ТИП | Anti-Ghosting |
| ТИП | Bluetooth |
| ТИП | Wireless |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Механична |
| ТИП | Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Ajazz |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Ajazz Merrard Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 60 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.6±0.5mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.5mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 56±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | ABS |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 97 |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 41.6 x 14.8 x 1.9 cm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ЦВЯТ | Лилав |
| ЦВЯТ | Син |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 1.14 inch TFT color screen |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 10000 mAh lithium battery |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Compatible with Windows/MacOS/Android |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Hot swappable switch seat |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Matrix: Full key no punch |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Side function keys |
| Тегло | 1.45кг |
Безжична геймърска механична клавиатура Ajazz AK980 V2 с Maillard Linear суичове – Лилава/Бяла
Разгърнете пълния си потенциал с Ajazz AK980 V2 – безжична механична геймърска клавиатура, проектирана за върхова производителност и максимална персонализация. С плавни линейни Maillard суичове и трирежимна свързаност, тази клавиатура предлага несравнимо изживяване при писане и игри, всичко това в зашеметяващ лилав и бял дизайн.
Ключови Предимства
- Безпроблемна трирежимна свързаност — Превключвайте без усилие между ултра-бърза 2.4G безжична връзка, стабилен Bluetooth 5.1 или надеждна USB-C кабелна връзка, което ви позволява да свържете до 5 устройства към различни операционни системи.
- Персонализирано изживяване при писане — С hot-swappable сокети, съвместими с 3-пинови и 5-пинови MX-стил суичове, можете лесно да персонализирате суичовете си без запояване, за да постигнете предпочитаната тактилна обратна връзка и звуков профил.
- Завладяващи визуални ефекти и информация — Интегрираният 1.14-инчов TFT цветен екран показва важна информация като час, режим на свързване и ниво на батерията, като дори поддържа персонализирани GIF анимации, добавяйки уникален щрих към вашата настройка.
- Първокласно усещане и звук при писане — Структурата с уплътнение (gasket-mounted), комбинирана с петслойна система за потискане на шума (включително Poron пяна и IXPE подложки), осигурява меко, отзивчиво усещане при писане и удовлетворяващ, тих акустичен профил.
- Издръжливи PBT капачки и жива RGB подсветка — Насладете се на дълготраен комфорт и устойчивост на износване с висококачествени PBT double-shot капачки, допълнени от напълно персонализираща се южно-ориентирана RGB подсветка с 16 милиона цвята и 20 ефекта.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | AK980 V2 |
| Подредба | 98% (97 клавиша + въртящ се бутон) |
| Тип суичове | Maillard Switch (линейни) |
| Сила на задействане | 45gf ± 5gf |
| Свързаност | USB-C кабелна, 2.4G безжична, Bluetooth 5.1 |
| Hot-Swappable | Да (3-пинови/5-пинови MX-стил) |
| Материал на капачките | PBT Double-Shot |
| Профил на капачките | Cherry Profile |
| Структура | Gasket-mounted |
| Позиционираща плоча | FR4 |
| Дисплей | 1.14-инчов TFT цветен екран |
| Подсветка | Южно-ориентирана RGB (16 милиона цвята, 20 ефекта) |
| Капацитет на батерията | 10000mAh |
| Потискане на шума | Петслойна система |
| Съвместимост | Windows, macOS |
| Размери | 416.7 x 148 x 19.4 мм |
| Тегло | 1.1 кг |
| Цвят | Лилав, Бял |
Какво има в кутията
- Механична клавиатура Ajazz AK980 V2
- Капак против прах
- Ръководство за употреба / Гаранционна карта
- Инструмент за премахване на капачки и суичове
- USB-C кабел за данни
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White - image 1](https://xtreme.bg/i/115/115430_1_m/aj-ak980-v2-ms-pw-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White - image 2](https://xtreme.bg/i/115/115430_2_m/aj-ak980-v2-ms-pw-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White - image 3](https://xtreme.bg/i/115/115430_3_m/aj-ak980-v2-ms-pw-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White - image 4](https://xtreme.bg/i/115/115430_4_m/aj-ak980-v2-ms-pw-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White - image 5](https://xtreme.bg/i/115/115430_5_m/aj-ak980-v2-ms-pw-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White - image 6](https://xtreme.bg/i/115/115430_6_m/aj-ak980-v2-ms-pw-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White - image 7](https://xtreme.bg/i/115/115430_7_m/aj-ak980-v2-ms-pw-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White - image 8](https://xtreme.bg/i/115/115430_8_m/aj-ak980-v2-ms-pw-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK980 V2 - Maillard Switch [Linear] (English US), Purple, White - image 9](https://xtreme.bg/i/115/115430_9_m/aj-ak980-v2-ms-pw-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)





